Kentsel Dönüşüm

İstanbul’a değer katmak için kentsel dönüşümde de varız

Uzman İnşaat, yoğun ilgi gören ve başarıyla gerçekleştirdiği konut projelerine ek olarak inşaat sektörünün son yıllarda üzerine eğildiği kentsel dönüşüm projelerine de yer alıyor. Uzman İnşaat, hayata geçirdiği diğer tüm projelerde olduğu gibi kentsel dönüşüm projelerini de “kente değer katmak” vizyonu ile gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Uzman İnşaat imzası ile gerçekleştirilen kentsel dönüşüm projelerinde ilk olarak çok kapsamlı bir ön çalışma yapılıyor, bölgenin ihtiyaç ve dinamikleri alanında uzman kişilerce birlikte değerlendiriliyor. Arsa ve kat maliklerinin beklentileri de göz önünde bulundurularak; Türk aile yapısına uygun, sosyal altyapısı ve donatı alanları düşünülmüş, yaşamı ve doğayı merkez alan bir kentsel dönüşüm projeleri ortaya çıkıyor. Hemen ardından inşaat süreci başlıyor ve inşaat teknolojilerindeki gelişmelerin de yardımıyla hızla ve kaliteden ödün verilmeden tamamlanıyor. Bu şekilde hem depreme dayanıklı yeni konutlar üretiliyor hem de yeni yaşam ve yatırım alanları hayata geçirilmiş oluyor.

35  yıllık birikim, İstanbul’a değer katıyor

1983 yılında kurulan ve 35 yıldır tasarladığı her projeyle kente değer katan Uzman İnşaat, kuruluşundan bu güne kazandığı birikimi “Uzman İnşaat” markasıyla kentsel dönüşüme değer katmak için kullanmayı hedefliyor. Hedeflerini gerçekleştirmek üzere emin adımlarla ilerleyen şirket temel değerleri olan kalite, güven ve özgün- çağdaş mimari ilkelerinden taviz vermeden yoluna devam ediyor.